Szkoła Podstawowa nr 1 w Krynicy Zdroju

Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Krynicy Zdroju Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Krynicy Zdroju Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Krynicy Zdroju

Miło nam poinformować

Miło nam poinformować, że w dniu 07.12.2017 roku na hali  sportowej w Trzebini odbył się turniej unihokeja chłopców urodzonych w 2005 roku i młodszych o mistrzostwo województwa małopolskiego. W turnieju wzięło udział 8 zespołów. Uczniowie naszej szkoły po bardzo zaciętej walce zdobyli tytuł wicemistrza województwa małopolskiego. Warto zaznaczyć, że nasza drużyna była najmłodsza wśród uczestników.


Skład drużyny:

 1. Igor Tyczyński – kl. 5a
 2. Mateusz Laurosiewicz -  kl. 5a
 3. Mateusz Machał – kl.5b
 4. Szymon Chabior – kl.5b
 5. Dawid Żytkowicz – kl.5b
 6. Bruno Rozenbeiger – kl.5b
 7. Emil Dziurzyński – kl.5b
 8. Tomasz Majerczyk – kl.4a
 9. Franciszek Zygmunt – kl.4a
 10. Wiktor Szlaga – kl. 4a
 11. Michał Sobczak – kl. 4a

G R A T U L U J E M Y