Szkoła Podstawowa nr 1 w Krynicy Zdroju

Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Krynicy Zdroju Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Krynicy Zdroju Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Krynicy Zdroju

DRODZY UCZNIOWIE, SZANOWNI RODZICE/OPIEKUNOWIE

DRODZY UCZNIOWIE
 
Rok szkolny2019/20 dobiegł końca. Był to rok zupełnie inny od poprzednich, bowiem przez ponad trzy miesiące uczyliście się w systemie nauki zdalnej. Wiem ,że nie było to łatwe, ale w
zdecydowanej większości poradziliście sobie znakomicie w nowych warunkach, do których trzeba się było przystosować z dnia na dzień. Dziękuję Wam za cały rok nauki oraz za to ,że potrafiliście się zdyscyplinować i samodzielnie uczyć się w domu. Wiem ,że brakowało Wam kontaktów z rówieśnikami i nauczycielami. Pragnę Was szczerze zapewnić, że nam również bardzo brakowało Waszej obecności w szkole .Gratuluję Wam wszystkim wyników w nauce na miarę swoich możliwości. Życzę Wam udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, dużo zdrowia dla Was i Waszych najbliższych oraz powrotu do szkoły od września i nauki w trybie stacjonarnym.
 
SZANOWNI RODZICE/OPIEKUNOWIE
 
Bardzo Państwu dziękuję za miniony rok szkolny, za współpracę, pomoc w organizacji imprez i uroczystości szkolnych. Szczególne podziękowania składam Radzie Rodziców za wsparcie oraz za ogromne zaangażowanie, w szczególności w pozyskiwanie środków finansowych. Okres nauki zdalnej był trudny dla całej społeczności szkolnej: uczniów, nauczycieli oraz Rodziców. Dziękuję Państwu, szczególnie Rodzicom klas najmłodszych, bez których ta forma nauczania byłaby po prostu niemożliwa. Chcę wierzyć, że ta trudna sytuacja pozytywnie wpłynie w przyszłości na nasze wzajemne relacje i zaowocuje jeszcze lepszą współpracą. Jestem przekonana ,że dzięki wzajemnemu zaangażowaniu może wyniknąć z tego wiele dobrego. Życzę Państwu dużo zdrowia , udanego wypoczynku oraz nauki w nowym roku szkolnym w murach szkoły.
 
Maria Kołodziej- dyrektor szkoły