Szkoła Podstawowa nr 1 w Krynicy Zdroju

Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Krynicy Zdroju Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Krynicy Zdroju Zespół Szkolno Przedszkolny nr 1 w Krynicy Zdroju

Realizacja programu "LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI"

W ramach programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI” do końca 2021 roku nasza szkoła zakupiła sprzęi pomoce dydaktyczne o wartości 50 436 zł co stanowi 65,5% całkowitej kwoty przeznaczonej na programWśród zakupionego sprzętu i pomocy dydaktycznych znalazły się: mikrokontroler z czujnikamistatyw z akcesoriami, gimbal, mikrofon kierunkowy, aparat fotograficzny, mikroskopy z akcesoriami, mikroport z akcesoriami, stacja lutownicza z gorącym powietrzem, sprzęt nagłaśniający, oświetleniedo realizacji nagrań, słuchawki studyjne, mikrofony nagłowne, multimedialne ilustracje.

Do wykorzystaniaw 2022 rokupozostała kwota 26 664 złotych.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu: https://www.gov.pl/web/laboratoria