Spotkanie z pisarką

Dnia  28 kwietnia 2016 r. tj. w czwartekw ramach V Małopolskich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami„ Z książką na walizkach – Odkrywcy”
odbyło się spotkanie autorskie z
pisarką Dorotą Cembrzyńską-Nogaladla uczniów klas  3a, 3b i4.

Spotkanie było połączone z konkursem plastyczno-literackim organizowanym przez wydawnictwo LITERATURA z Łodzi. Chętni uczniowie wzięli udział w tym konkursie wykonując pracę do książki pt. „Syberyjskie przygody Chmurki” autorstwa Doroty Cembrzyńskiej-Nogala.

Trzy  prace zostały wybrane  przez pisarkę do dalszej oceny. Podczas finału akcji „Z książką na walizkach”  w Gołkowicach 30.04.2016 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Z naszej szkoły pierwsze wyróżnienie otrzymał Szymon Chabior z kl. 3b.
Pozostałe dwie  wyróżnione prace należały doKamili Oleksy i Bartosza Michalika
z klasy 3b
. Uczniowie otrzymali nagrody książkowe, dyplomy i zakładki.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów  do brania udziału
w innych konkursach.