Pomagamy innym

Uczniowie naszej szkoły pomagają innym poprzez włączanie się w różnorodne akcje charytatywne.
Cały rok trwa akcja zbiorki nakrętek „dla Matyska”.
Dwukrotnie w bieżącym roku szkolnym zorganizowana została sprzedaż kartek świątecznych ze Stowarzyszenia Sursum Corda w ramach kampanii „ Dajmy Dzieciom Nadzieję”.
Jesienią została zorganizowana zbiórka darów dla Polaków mieszkających za wschodnią granicą, której efekty przerosły oczekiwania organizatorów. Dary zostały przekazane do Polskiej Szkoły im. Jana Pawła II w Samborze.
Akcja została powtórzona w maju, pod kątem zebrania prezentów na Dzień Matki i Dzień Dziecka. Słodycze, książki, zabawki, kosmetyki i produkty żywnościowe zostały przekazane
na Ukrainę.

Tradycyjnie uczniowie szkoły odwiedzili pensjonariuszy Powiatowego Ośrodka Wsparcia dla osób z Zaburzeniami psychicznymi w Muszynie.
W grudniu wraz z życzeniami i opłatkiem uczniowie zaprezentowali program artystyczny
„ Kolęda przy choince”, a 28 marca 2012 r. przygotowali występ świąteczny, który uświetnił
„ Integracyjne Spotkanie Wiosenne”

Zapraszamy uczniów